TEL.  +48 42 652 15 37    EMAIL:  BIURO@SPRZETBUD.COM.PL

O nas Nasze usługi Dźwigi i podnośniki Audyty energetyczne Kontakt


Czy wiesz, że najstarsza firma budowlana pochodzi z Japonii.
Kongo Gumi specjalizowała się w budowie świątyń buddyjskich.
Przetrwała ponad 1400 lat.

Nasze maszyny


Dźwigi

Nasza firma oferuje różne modele dźwigów, których szczegółowy opis mogą Państwo znaleźć poniżej. Teren, na którym działamy to głównie Łódź oraz okolice.

Do każdej usługi podchodzimy z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem . Dbamy aby nasze dźwigi były pod stałą kontrolą techniczną, ponieważ chcemy mieć pewność, że oferujemy Państwu sprzęt najwyższej jakości. Gama oferowanego przez nas sprzętu budowlanego powoduje, że jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wygórowanym wymaganiom. W celu uzyskania informacji na temat naszej oferty dźwigów prosimy o kontakt z naszym, biurem ( Łódź ul. Szczecińska 59, tel. +48 42 636 32 34 lub przez formularz kontaktowy).

Dźwig Coles

Dźwig Coles Łódź

Coles A-505 - dźwig o udźwigu 18 ton i wysokości podnoszenia do 25 metrów.

Dźwig Hydros

Dźwig Hydros Łódzkie

Hydros T-321 - dźwig o udźwigu 32 ton i wysokości podnoszenia do 32 metry.

Dźwig Jelcz T-101

Dźwig Jelcz Łódzkie

Jelcz T-101 - dźwig o udźwigu 10 ton i wysokości podnoszenia do 14 metrów.

Podnośniki

Działając na łódzkim rynku chcemy zaproponować Państwu wynajem sprzętu montażowego: podnośnik Tatra MPT-27. Jest to podnośnik koszykowy o udźwigu 300 kg i wysokości podnoszenia do 27 metrów . Zamontowany na podwoziu terenowego samochodu marki Tatra 148NT z napędem na wszystkie koła.

Nasz podnośnik można wykorzystywać do wszelkich prac na wysokości np. montażu banera reklamowego, konserwacji dachów czy podcinania gałęzi wysokich drzew.

Nasze usługi realizujemy głównie w Łodzi, ale jesteśmy otwarci na współpracę z klientami w całym województwie łódzkim: Łódź, Zgierz, Pabianice oraz inne miasta regionu. W celu uzyskania informacji dotyczącej naszych podnośników prosimy o kontakt z naszym biurem ( Łódź ul. Szczecińska 59, tel. +48 42 636 32 34 lub przez formularz kontaktowy ).

Podnośnik Tatra

Podnośnik Tatra

Tatra MPT-27 - podnośnik montażowy o udźwigu kosza 300 kg i wysokości podnoszenia do 27 metrów . Zamontowany na podwoziu terenowego samochodu marki Tatra 148NT z napędem na wszystkie koła.

Pozostałe maszyny

Poniżej przedstawiamy Państwu nasze pozostałe zaplecze sprzętowe.

Betonowóz Tatra

Betonowóz Tatra Łódź

Tatra 815 - betonowóz o pojemności 6 m3 ba podwoziu samochodu marki Tatra 815 z napędem na wszystkie koła.